image Ngrohja me qymyr shkakton tym të madh në Prishtinë

Kosovë

Ngrohja me qymyr shkakton tym të madh në Prishtinë

news image

Lagjja e Muhaxherëve në Prishtinë është mbushur me tym, si shkak i ngrohjes me qymyr, shkruan Gazeta Sinjali.

Tymi është shkaktuar, pasi sot kanë rënë temperaturat dhe banorët kanë filluar ngrohjen me qymyr.

Pamjet janë shpërndarë nga faqja Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë, ku banorët thonë se kanë lajmëruar rastin në polici. /GazetaSinjali/

Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme
Foto: Vrojtuesit e lagjes-Prishtinë
Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme
Foto: Vrojtuesit e lagjes-Prishtinë