image Vetura hyn gabim në rrugë njëkahëshe në Prishtinë, e bllokon kamionin - Sinjali

Vetura hyn gabim në rrugë njëkahëshe në Prishtinë, e bllokon kamionin

news image

Një rast jo shumë i zakonshëm ka ndodhur pak më parë në lagjen “Dardania” në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali.

Një veturë ka hyrë gabim në rrugë njëkahëshe, gjë që ka vështirësuar kalimin e kamionit dhe automjeteve tjera nga ana e kundërt.

Kështu ka thënë një sinjalizues i Sinjalit, i cili ka dërguar edhe fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihet se shoferi i veturës ka dalë në rrugë.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin