image Milan – Juventus, formacionet zyrtare - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Futboll/ Milan – Juventus, formacionet zyrtare

news image

Milan dhe Juventus do të masin forcat në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Italisë.

Dje, Interi u mposht në vend të vet nga Napoli në ndeshjen e parë, dhe do të ketë punë të vështirë në ndeshjen e kthimit, shkruan Gazeta Sinjali.

Milan dhe Juventus të dyja kanë publikuar formacionet zyrtare, ndërsa pritet një ndeshje e zjarrtë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: