image Messias do të blihet përfundimisht nga Milani - Sinjali

Messias do të blihet përfundimisht nga Milani

news image

Junior Messias do të blihet përfundimisht nga Milani.

Sipas ‘Sky Italia’, Milani dhe Crotone janë afër marrëveshjes për Junior Messias.

Operacioni sillet rreth 4 milion eurove dhe lojtari duhet të raportojë tek skuadra e tij deri në fundjavë.

31-vjeçari u paraqit 26 herë në Serie A sezonin e kaluar duke realizuar 5 gola.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: