image Macja ngecë në shtyllë elektrike, kërkohet ndihmë për shpëtimin e saj (Video) - Sinjali

Macja ngecë në shtyllë elektrike, kërkohet ndihmë për shpëtimin e saj (Video)

news image

Një mace ka hipur në maje të një shtylle elektrike në Prishtinë dhe ka ngecur aty, shkruan Gazeta Sinjali.

Një qytetare që ka postuar video të maces duke qëndruar në mes të kabllove elektrike, ka thënë se i ka njoftuar policët dhe zjarrfikësit. Sipas saj nuk ka marrë ndihmë nga ta.

Ajo ka bërë thirrje që nëse dikush mund ta ndihmojë, të shkojë ta largojë macen nga shtylla elektrike.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin