image Lëndimi i Maignan/ Milan zyrtarizon sot portierin e ri - Sinjali

Lëndimi i Maignan/ Milan zyrtarizon sot portierin e ri

news image

AC Milani është afër zyrtarizimit me Antonio Miranten, raporton Gianluca di Marizio.

Gardiani titullar, Mike Maignan ka pësuar lëndim dhe do të mungojë për disa ndeshje te Rossonerët.

Kështu, Antonio Mirante është aktualisht lojtar i lirë dhe mund t’i bashkohet Milanit pa probleme.

Ish-portieri i Romës do të rivalizojë Tatarusanun për një vend në portë, derisa të rikthehet Maignan.

Mirante ka arritur tashmë për testet mjekësore te Milani dhe shumë shpejtë pritet prezantimi i tij. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin