image Kylie Jenner bën veprimin e papritur në Instagram
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Kylie Jenner bën veprimin e papritur në Instagram

news image

Kylie Jenner ka hequr nga lista e personave që ndjek në Instagram një pjesë të madhe të miqve të saj.

Kylie që është edhe një nga personazhet më të ndjekur në këtë rrjet sociale, tani ndjekë vetëm 33 persona, shkruan Gazeta Sinjali.

Tani në listën e personave që ajo ndjek kanë mbetur vetëm pjesëtarë të familjes së saj, Kardashian Jenner, duke përfshirë motrën Kendall, të atin Caitlyn dhe të ëmen Kris dhe disa nga miqët më të afërt, Justin Bieber dhe Hailey Bieber.

Kylie është përfolur shumë gjatë kohë së pandemisë për shkak udhëtimeve të shumta, në kohën kur e gjithë bota ishte e mbyllur. /Gazeta Sinjali/