image Kylie dhe Kendall Jenner në darkë, tregojnë linjat trupore

Bota e Yjeve

Kylie dhe Kendall Jenner në darkë, tregojnë linjat trupore

news image

Motrat Jenner po argëtohen në darkë, transmeton Gazeta Sinjali.

Kylie Jenner  të shtunën në mbrëmje publikoi foto dhe video në rrjete sociale, ku shihej se po bëhej gati bashkë me Kendall Jenner.

23-vjeçarja tregoi një pamje perfektë të makijazhit dhe flokët e gjata.

Ajo ishte e veshur me një kostum seksi ngjyrë gri që përmbante një model interesant të veshjes.

Veshja mbulonte dhe përqafonte çdo detaj të saj në mënyrë të përsosur duke përfshirë edhe belin.

Blogerja e kombinoi dukjen me një byzylyk të trashë argjendi, ndërsa vendosi vathë në veshët e saj.

Ajo bashkë me Kendall pozuan nga makina disa video në llogaritë e tyre sociale duke provokuar ndjekësit e tyre të shumtë.

/Gazeta Sinjali/