image 9 muaj pas ardhjes së tij në jetë, Kylie Jenner zbulon për herë të parë emrin e të birit
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

9 muaj pas ardhjes së tij në jetë, Kylie Jenner zbulon për herë të parë emrin e të birit

news image

Kylie Jenner ka zbuluar për herë të parë emrin e të birit, pas 9 muajve qe erdhi në jetë.

Gjatë episodit final të serialit të tyre në “Hulu”, Kylie tha se emri i vogëlushit vazhdon të jetë ende “Wolf”, ndonëse më herët lajmëroi se ia kishin ndryshuar.

“Ky vit ka qenë shumë transformues për mua. Ka kaq shumë gjëra të mahnitshme për të cilat jam shumë e emocionuar. Të rri me fëmijët e mi dhe të zhytem vërtet në punën time. Emri i foshnjës sime është ende Wolf. Do t’ju njoftoj kur ta ndryshoj. Ndoshta do t’jua them në sezonin e tretë”, tha Kylie.

image 405

/GazetaSinjali/