image Kylie Jenner bashkohet me ish të dashurin
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Kylie Jenner bashkohet me ish të dashurin

news image

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë rikthyer bashkë. Ata morën pjesë në 72 vjetorin e Parsons Benefit në New York së bashku me vajzën e tyre, Stormi.

Travis u dëgjua të thotë “Stormi, të dua dhe grua të dua”, derisa më pas ata pozuan bashkë.

Ndërsa Kylie postoi edhe një foto me Travis në Instagram, e para që nga gushti i vitit 2019.

Një muaj më parë, burime për Entertainment Tonight u shprehën se ata po përpiqen t’i rregullojnë marrëdhëniet, sepse ka ende ndjenja dhe jo vetëm për hatër të së bijës.

Megjithëse nuk e kanë konfirmuar ribashkimin, dedikimet, fotot dhe pjesëmarrja bashkë në evente, nuk lë vend më për dyshime./GazetaSinjali/

/GazetaSinjali/