COVID-19

Të infektuar

1064

Të shëruar

829

Të vdekur

30

Apel për ndihmë/ Kushdo që e sheh këtë grua ta lajmërojë Policinë e Kosovës – prej dy ditësh e zhdukur në Prishtinë

news image

Një grua e moshës 59-vjeçare është zhdukur që nga data 6 nëntor 2019. Familja e saj po kërkon ndihmë.

Herën e fundit kur dëshmitarët e kanë parë atë, ka qenë ora 17:00 te përmendorja, afër varrit të presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova.

Familja thotë se gruaja ka dalë nga shtëpia rreth orës 16:00 dhe prej asaj kohe nuk dinë më asgjë për të.

“Ka të veshura një palë tuta (trenerka) ngjyrë hiri, një palë atlete sportive dhe një jelek të zi”, kanë thënë familarët.

Kushdo që e sheh gruan në foto lutet që të kontaktojë në numrin e telefonit +38344226678./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: