image Krimi i rëndë në QKUK: I dyshuari në arrati, Policia me operacion për kapjen e tij

Siguri

Krimi i rëndë në QKUK: I dyshuari në arrati, Policia me operacion për kapjen e tij

news image

Një ngjarje mizore ka ndodhur sonte në QKUK, ku një person dyshohet se ka vrarë ish-bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit kanë bërë me dije se i dyshuari për këtë krim të rëndë ndodhet në arrati, ndërkohë që Policia ka aktivizuar ekipin hetimor, njësitin e Forenzikës dhe ka filluar operacionin për identifikimin dhe kapjen e tij.

Sipas informacioneve të para, akoma nuk është i konfirmuar relacioni mes viktimës dhe personit të dyshuar.

/GazetaSinjali/