image Katër burra arrestohen pasi rrahën gratë e tyre - Sinjali

Siguri/ Katër burra arrestohen pasi rrahën gratë e tyre

news image

Vetëm gjatë ditës së djeshme, katër gra kanë raportuar se janë sulmuar fizikisht nga burrat e tyre, shkruan Gazeta Sinjali.

Një grua në Lipjan, një në Prishtinë, një në Kaçanik dhe tjetra në Prizren, kanë pranuar tretman mjekësor, pasi kanë marrë lëndime nga dhuna fizike e bashkëshortëve të tyre.

Raportohet se katër burrat e dyshuar për rrahje janë dërguar në mbajtje./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin