image Kaq euro duhet të paguani për të hyrë në koncertin e Luizit në Gjakovë

Bota e Yjeve

Kaq euro duhet të paguani për të hyrë në koncertin e Luizit në Gjakovë

news image

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP 2, njëherit edhe këngëtari më i dashur i momentit në trojet shqiptare, Luiz Ejlli ka filluar mbrëmjet muzikore. Së fundmi është paralajmëruar se ai do të jetë i ftuari special i mbrëmjes së 13 majit në një lokal nate në Gjakovë, shkruan Gazeta Sinjali.

“Dy eventet historike me Luizin, të parat në Kosovë-vijnë më interesim të madh në një organizim spektakolar nga Hangover Club”, bëri të ditur faqja zyrtare e tyre.

Të njejtin thanë se 80 për qind e rezervimeve tashmë janë të përfunduara.

Ndërsa, për të hyrë dhe dëgjuar live Luizin dhe Threedots në “Hangover”, gjinia femërore duhet të paguaj 20 euro, ndërsa ajo mashkullore 30 euro.

image 94
Njoftimi i tyre.

/GazetaSinjali/