image James Rodriguez dëshiron të transferohet tek Evertoni

Futboll

Futboll/ James Rodriguez dëshiron të transferohet tek Evertoni

news image

Mesfushori kolumbian, James Rodriguez dëshiron largimin nga Real Madrid dhe La Liga.

Siç raporton ‘Marca’, Rodriguez ka shprehur dëshirën që të transferohet tek skuadra e Everton, transmeton Gazeta Sinjali.

James Rodriguez po dëshiron kalimin tek Everton është për shkak të trajnerit, Carlo Ancelotti.

Ancelotti udhëheqi James Rodriguez një sezon tek Real Madrid./Gazeta Sinjali/