image Ishin në lidhje për gati një vit, e mitura nga Ferizaj dhunohet nga ish i dashuri - Sinjali

Ishin në lidhje për gati një vit, e mitura nga Ferizaj dhunohet nga ish i dashuri

news image

Një e mitur në Ferizaj ka raportuar në polici se ka pasur marrëdhënie seksuale me të dashurin e saj, me të cilin ishte në lidhje dashurie për gati një vit, shkruan Gazeta Sinjali.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 06:00 të mëngjesit, ndërsa rasti në polici është hapur si dhunim seksual.

Siç njofton policia përmes raportit 24 orësh, viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: