image Ish-lojtari i Manchester Cityt infektohet me koronavirus - Sinjali

Futboll/ Ish-lojtari i Manchester Cityt infektohet me koronavirus

news image

Ish-lojtari i Manchester Cityt, tashmë i Valencias, Eliaquim Mangala ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus.

Përmes një postimi në Facebook, Mangala ka konfirmuar se është infektuar dhe se po ndjehet mirë tani për tani, transmeton Gazeta Sinjali.

“Sot e kuptova që kam dal pozitiv në testin e koronavirusit. Jam shumë i mirë, nuk kam simptoma me virusin. Sidoqoftë, unë jam mbyllur në shtëpi, i ndarë nga familja. “, ka shkruar ndër të tjera Mangala.

Tek Valencia, i infetkuar është edhe mbrojtësi, Garay./Gazeta Sinjali/

I knew today that I am #Coronavirus positive.I'm feelling good and I have no symptoms associated with the virus….

Gepostet von Eliaquim Mangala Officiel am Sonntag, 15. März 2020

Shpërndaje artikullin