image Ibrahimovic pas ''Sanremos'' direkt në stërvitje - Sinjali

Ibrahimovic pas ”Sanremos” direkt në stërvitje

news image

Zlatan Ibrahimovic është bashkuar me shokët e tij të skuadrës së Milanit në Verona pasi mori pjesë në të pesë netët e festivalit të muzikës Sanremo, transmeton Gazeta Sinjali Sporti.

Suedezi mori një dëmtim kundër Romës javën e kaluar dhe pritet të humbasë të paktën katër ndeshje, përfshirë ndeshjen e parë të fazës së 16-të të fundit të Ligës së Evropës të Milanit kundër Manchester United.

Suedezi mori pjesë në të pesë netët e festivalit prestigjioz të muzikës Sanremo në fillim të kësaj jave.

Ai ishte në skenë në katër prej tyre dhe mori pjesë në festival në distancë nga banesa e tij në Milano të mërkurën, ndërsa Milani u përball me Udinesen atë natë.

Me detyrat e tij të showman-it tashmë të mbaruara, Ibrahimovic u është bashkuar shokëve të tij të skuadrës në hotelin e tyre në Verona, raporton Calciomercato.com.

Rossonerët do të përballen me Hellas sot në orën 15:00, por po përballen me një krizë dëmtimesh./Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: