image Ibra pëson lëndim të rëndë, karriera e tij drejt përfundimit? - Sinjali

Futboll/ Ibra pëson lëndim të rëndë, karriera e tij drejt përfundimit?

news image

Sulmuesi i Milan, Zlatan Ibrahimovic ka pësuar një lëndim të rëndë në stërvitje.

Sipas ‘Sky Sports’, ky lëndim mund t’i jap fund karrierës së Ibrahimovicit, transmeton Gazeta Sinjali.

Suedezi do të bëj testet për të parë sa serioz është lëndimi dhe për sa kohë mund të rikthehet.

Ibra ka 10 ndeshje me Milanin këtë sezon, ku ka shënuar katër gola dhe një asistim. Ai u transferua në janar./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: