image Gruaja që i dha fund jetës duke u varur me shall, vuante nga depresioni

Siguri

Gruaja që i dha fund jetës duke u varur me shall, vuante nga depresioni

news image

Një grua në Gjakovë ka bërë vetëvrasje sot, duke u varur në banjon e banesës ku jetonte, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas familjarëve e ndjera ka vuajtur nga depresioni dhe ka qenë me terapi.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur të gjitha ekipet përgjegjëse si dhe njësia e hetimeve rajonale, ndërsa prokurori kujdestar ka urdhëruar që trupi i pajetë i viktimës të dërgohet në IML për oduksion.

/GazetaSinjali/