image Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve në Prishtinë

Kosovë

Siguri/ Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve në Prishtinë

news image

Dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës kanë grabitur një pompë të dervitave në orët e para të mëngjesit të ditës së djeshme.

Ngjarja ka ndodhur në rrugët “Isa Kastrati” rreth 5:00 të mëngjesit.

“Rr. Isa Kastrati, Prishtinë, 01.11.2019-04:57.  Dy viktimat meshkuj K/Shqiptarë punëtorë në një pompë të derivateve,  kanë njoftuar se dy persona të panjohur të maskuar dhe nën kërcënim të armës u kanë grabitur  një shumë parash dhe janë larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në njoftim./Gazeta Sinjali/.