image Gjendja e mjerueshme pas pazarit në Prishtinë/ Kokat e pulave mbesin stërvinë (FOTO) - Sinjali

Gjendja e mjerueshme pas pazarit në Prishtinë/ Kokat e pulave mbesin stërvinë (FOTO)

news image

Përveç mbeturinave dhe plehrave të ndryshme që hidhen në kryeqytet, tashmë në zonën industriale “City Park”, gjendja është e tmerrshme edhe me mbetjet e shpezëve, shkruan Gazeta Sinjali.

Në faqen “Vrojtuesit e lagjes” janë publikuar disa pamje ku shihet se aty janë hedhur mbetjet e disa pulave.

Mund të jetë një imazh i zog dhe ambiente të jashtme
Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme

Kjo pjesë nga fotot shihet se është shndërruar në deponim të mbetjeve të pulave./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin