image Futbollisti kosovar zyrtarizohet te skuadra e Skënderbeut
[wp-story id="814678"]

Futboll

Futbollisti kosovar zyrtarizohet te skuadra e Skënderbeut

news image

Skuadra e Skënderbeut gjatë ditës së sotme zyrtarizoi katër futbollistë të rinj.

Një nga ta është edhe futbollisti kosovar, Leard Sadriu, shkruan Sinjali Sport.

Sadriu luan si mbrojtës kurse më parë ishte pjesë e Ferizajt dhe Shkëndijës së Tetovës.

Përveç Sadriut, Skënderbeu transferoi edhe Vangjel Zguron, Agbodzie Abbey dhe Melos Bajramin.

/Sinjali Sport/