image FOTO/ Milani zbulon fanellat si mysafir për sezonin 22-23

Futboll

FOTO/ Milani zbulon fanellat si mysafir për sezonin 22-23

news image

Kampionët e Serisë A, Milani, kanë zbuluar fanellën e tyre zyrtare si mysafir për sezonin 2022-2023.

Kompleti tërësisht i bardhë është i kompletuar me gjashtë vija të holla horizontale të kuqe në mes, ndërsa ka prerje kuqezi në jakën V dhe mëngën.

Kuqezinjtë do të nisin kampanjën 2022-23 ndaj Udineses në shtëpi më 13 gusht.

/GazetaSinjaliSport/