image Formacionet zyrtare të ndeshjes Atalanta-Valencia, një shqiptar startues - Sinjali

Futboll/ Formacionet zyrtare të ndeshjes Atalanta-Valencia, një shqiptar startues

news image

Sonte nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshjet Tottenham-Leipzing dhe Atalanta-Valencia në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare për sonte, transmeton Gazeta Sinjali.

Startues nga radhët e Atalantas është edhe mbrojtësi shqiptar, Gjimshiti.

Valencia: Domenech, Gaya, Diakhaby, Mangala, Wass, Soler, Parejo, Torres, Kondogbia, Gomez, Guedes.

Atalanta: Gollini, Toloi, Palomino, Gjimshiti, Gosens, Freuler, de Roon, Hateboer, Pasalic, Ilicic, Papu Gomez./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin