COVID-19

Të infektuar

3886

Të shëruar

2003

Të vdekur

82

Ekskluzive/ Pamje nga rrahja e sapo ndodhur mes 10 personave në Gjakovë

news image

Një përleshje me të paktën 10 persona të përfshirë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në qendër të Gjakovës.

Gazeta Sinjali, ka siguruar një video nga rrahja e disa personave në mes të rrugës. Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës.

Lirije Podrimaj, zyrtare për informim në Policinë e Kosovës i ka thënë Gazetës Sinjali, se rrahja ka ndodhur rreth orës 16:00 dhe se 6 persona janë shoqëruar në Stacionin e Policisë në Gjakovë.

“Rreth orës 16:00, ka ndodhur një rrahje mes dy grupeve në rrugën ‘Abedin Tërbeshi’ dhe deri më tani janë shoqëruar në stacionin e Policisë gjashtë persona. Po ashtu personat e përfshirë kanë pësuar lëndime trupore”, ka deklaruar ajo ./Gazeta Sinjali./


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: