COVID-19

Të infektuar

10247

Të shëruar

5944

Të vdekur

327

Dy gola të shpejtë mes Evertonit dhe Chelsea-it

news image

Janë shënuar edhe dy gola të shpejtë në ndeshjen mes Evertonit dhe Chelseat

Fillimisht vendasit shokuan Chelsean duke shënuar për 2-0, në minutën e 49. Realizoi Calvert-Lewin.

Por, 3 minuta më pas, shënoi Mateo Kovacic, duke ngushtuar epërsinë për t’i dhënë shpresa të tijve që të nxjerrin rezultat pozitiv nga kjo ndeshje.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: