image Dy burra dhe një grua arrestohen për prostitucion në Gjakovë - Sinjali

Siguri/ Dy burra dhe një grua arrestohen për prostitucion në Gjakovë

news image

Tre persona janë arrestuar mbrëmë në Gjakovë, nën dyshimin se kanë kryer prostitucion, raporton Gazeta Sinjali.

Dy burra dhe një grua, shtetase e Shqipërisë, janë arrestuar mbrëmë, pasi dyshohen se në nëntor të vitit të kaluar kanë kryer prostitucion.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin