image Digjet një veturë te Rruga C në Prishtinë
[wp-story id="814678"]

Siguri

Digjet një veturë te Rruga C në Prishtinë

news image

Një veturë është përfshirë nga flakët në rrugën “Bedri Berisha” në lagjen “Mati 1” në Prishtinë, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjalizues të Gazetës Sinjali kanë dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes dhe kanë njoftuar se aktualisht aty gjenden dy vetura të Policisë së Kosovës.

Gazeta Sinjali do të ju mbajë të informuar për detajet e këtij rasti./Gazeta Sinjali/

=