image Dhunohet seksualisht një femër në një motel të Gjakovës - Sinjali

Dhunohet seksualisht një femër në një motel të Gjakovës

news image

Një femër ka raportuar në Polici se është dhunuar sekualisht nga një mashkull në një motel të Gjakovës.

E njëtja ka treguar se ishte njoftuar me të dyshuarin përmes rrjetit social, Facebook.

Sipas saj, ata ishin takuar në një lokal në Klinë dhe pastaj rrugës për në Gjakovë i dyshuari e kishte ngacmuar seksualisht dhe e kishte rrahur në veturë. Akti i dhunimit kishte përfunduar në motel.

Sinjalizuesit kanë bërë të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: