COVID-19

Të infektuar

126

Të sheruar

10

Të vdekur

1

Futboll/ Çfarë Atletico, përmbys Sevillan për 4 minuta

news image

Alvaro Morata ka arritur ta përmbys rezultatin në ndeshjen mes Atletico Madridit dhe Sevillës.

Luuk de Jong realizoi për Sevillan në minutën e 19-të, ndërsa Morata barazpeshoi ndeshjen.

Në minutën e 31-të ai realizoi nga pika e bardhë, ndërsa katër minuta më vonë realizoi Joao Felix./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: