image Qesharake -

Fun

news image
Qiprioti mban 319 gota verë në kokë teksa kërcen – VIDEO
Qesharake
news image
Del në rrugë dhe kërkon para për të blerë iPhone 15, ky është reagimi i qytetarëve – VIDEO
Qesharake
news image
“Ka shije thuajse si pula”, Pas mishit të kalit dhe balenës, Blendi Fevziu provon mishin e krokodilit
Qesharake
news image
Moderatorja greke kapet gjatë edicionit duke tymosur cigare (VIDEO)
Qesharake
news image
Macja tregon aftësitë e saj në kërcimin me litar, thyen rekordin botëror Guinness – VIDEO
Qesharake
news image
Hajni me fshehje spektakulare: Hyn në kanalizim për t’iu fshehur policisë amerikane -VIDEO
Qesharake
news image
E ngatërruan me kryetarin e Gjakovës, Fevziu: Edhe unë e kisha ngatërru veten me Ardian Gjinin
Qesharake
news image
Momenti i sikletshëm kur gazetarët e ngatërrojnë Ardian Gjinin me Blendi Fevziun – VIDEO
Qesharake
news image
Lopët bien nga një kamion në Angli, shoferët devijojnë rrugën për t’i shmangur aksidentet
Qesharake
news image
Skena të çuditshme nga Kroacia – hungarezi futet me veturë në plazh
Qesharake
news image
Tronditet amerikania – gjen pas tre vjetësh një bodrum të fshehtë në shtëpinë e saj
Qesharake
news image
Fansja e Taylor Swift maskohet për intervistën në TV pasi kishte marrë pushim si ‘e sëmurë’ nga puna
Qesharake
news image
Këto janë 12 fotografitë më interesante që keni parë ndonjëherë
Qesharake
news image
Astrologes shqiptare iu hapet dekolteja në mes të emisionit, plasin të qeshurat – VIDEO
Qesharake
news image
Besimtarit i ikën nga duart kurbani, momenti qesharak kur detyrohet ta ndjek
Qesharake
news image
SHBA: Gjobitet me 140 mijë dollarë restoranti me prift të rremë, donte t’i zbulonte “mëkatet” e stafit
Qesharake