image Del në rrugë dhe kërkon para për të blerë iPhone 15, ky është reagimi i qytetarëve - VIDEO

Qesharake

Del në rrugë dhe kërkon para për të blerë iPhone 15, ky është reagimi i qytetarëve – VIDEO

news image

Blogerja e cila jeton e vepron në Amerikë, Karolina Geits në rrjetin social TikTok ka krijuar një tjetër përmbajtje nga puna të cilën ajo e bën.

Ajo në TikTok krijon video në rrugët e SHBA-së, duke u shëtitur me një pankartë në duar, për të përcjellë mesazhe që përmbajnë tema të ndryshme sociale.

Së fundmi, pas daljes në shitje të iPhone 15, i cili me serinë e re erdhi në katër versione, Karolinë ka dalë në rrugë me pankartë ku kërkonte para për blerjen e tij.

Reagimi i kalimtarëve të rastit ishte epik, teksa shumë nga ta mbetën të habitur nga kërkesa e modeles, e shumë të tjerë e morën me sportivitet duke kuptuar qartë mesazhin e saj, që kishte për qëllim të përcillte çmimin e shtrenjtë të iPhonit.

@karolinageits Really excited about my new IPhone 15 Pro max #model #reactionvideo #viralvideos #walkingdownthestreet #peoplesreaction #reaction #paparazzi #prank #viral #viraltiktok #needmoneyforiphone ♬ PAINT THE TOWN RED – DojaFantasy

/GazetaSinjali/