image Bisedime pozitive mes klubeve për De Ketelaeren pas takimit në Belgjikë mes Milanit dhe Brugges

Futboll

Bisedime pozitive mes klubeve për De Ketelaeren pas takimit në Belgjikë mes Milanit dhe Brugges

news image

Drejtorët e Milanit, Paolo Maldini dhe Ricky Massara u filmuan duke u kthyer në Itali pas takimit të tyre për nënshkrimin e Charles De Ketelaere.

Takimi u zhvillua në Belgjikë me Club Brugge, për të cilin luan 21-vjeçari.

Raportet në Itali sugjerojnë se nuk u gjet asnjë përparim, por takimi ishte pozitiv dhe ka një dëshirë nga të dyja palët për të gjetur një marrëveshje.

De Ketelaere është gjithashtu një objektiv i raportuar për dyshen e Premier League, Leeds United dhe Everton.

/GazetaSinjaliSport/