image Berat Gjimshiti futet në karantinë, për shkak të ndeshjes kundër Valencias - Sinjali

Koronavirus/ Berat Gjimshiti futet në karantinë, për shkak të ndeshjes kundër Valencias

news image

Futbollisti shqiptar, Berat Gjimshiti me gjithë skuadrën e Atalantas kanë hyrë në karantinë.

Kjo për shkak të ndeshjes së fundit kundër Valencias, transmeton Gazeta Sinjali.

Në ekipin e Valencias janë lajmëruar 5 raste tek lojtarët me koronavirus.

Deri më tani në Serie A janë paraqitur disa raste te lojtarët e Sampdorias dhe Fiorentinës./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin