image Ava Max publikoi dy këngë
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Ava Max publikoi dy këngë

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Ava Max ka publikuar dy projektet më të reja muzikore.

Këngët titullohen “Blood, Sweet & Tears” dhe “Freaking Me Out”, transmeton Sinjali.

Të dy këngët janë publikuar vetëm në versionin audio në kanalin zyrtar të artistes në platformën Youtube.

Kujtojmë që Ava Max së fundmi është nominuar në MTV Video Music Awards në kategorinë “Artistja më e mirë e re”.

“So Am I” është projekti i fundit muzikor i artistes shqiptare që është publikuar më 7 mars të këtij viti. Kënga deri më tani numëron mbi 69 milionë klikime në Youtube./Sinjali