image Ava Max paralajmëron videoklip të ri

Bota e Yjeve

Ava Max paralajmëron videoklip të ri

news image

Artistja shqiptare me famë botërore, Ava Max, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka paralajmëruar videoklip të ri, shkruan Gazeta Sinjali.

Videoklipi do t’i bëhet këngës “My head and My heart”.

“Kush dëshiron një video klip për këngën “My head and My heart?” shkroi Ava.

Të shumtë ishin ndjekësit që ishin përgjigjur pozitivisht këngëtares se e duan patjetër me videoklip këtë këngë.

Kjo këngë është publikuar para një muaji vetëm me tekst në Youtube dhe është pritur shumë mirë nga publiku.

/Gazeta Sinjali/