image Ava Max paralajmëron këngën e re
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Ava Max paralajmëron këngën e re

news image

Këngëtarja Amanda Ava Koçi, e njohur profesionalisht si Ava Max, ka paralajmëruar këngën e re që do të publikohet javën që vjen – saktësisht më 12 mars.

26 vjeçarja ka përfunduar të gjitha përgatitjet e këngës e cila mbanë titullin “Kings and Queens” si dhe është finalizuar me videoklip.

Kujtojmë se Ava Max është një tjetër emër shqiptar që po bën krenar popullin tonë me arritjet muzikore në arenën ndërkombëtare./GazetaSinjali/

View this post on Instagram

KINGS AND QUEENS. 3/12

A post shared by AVA MAX (@avamax) on