image Arrestohet i dyshuari i dytë për plagosjen e çiftit në Bardhosh të Prishtinës - Sinjali

Arrestohet i dyshuari i dytë për plagosjen e çiftit në Bardhosh të Prishtinës

news image

Policia e Kosovës ka arritur që të identifikojë dhe arrestojë personin e dytë që dyshohet se ka plagosur me armë zjarri burrë e grua në Bardhosh të Prishtinës, raporton Gazeta Sinjali.

Ai u arrestua gjatë ditës së djeshme dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

I arrestuari dyshohet se pasditen e një dhjetori rreth orës 15:20, ka shtënë me armë zjarri në drejtim të dy personave, të cilët i ka plagosur.

Lidhur me këtë rast, Policia pati arrestuar edhe një person tjetër ditën kur ndodhi ngjarja./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin