image Arrestohen një mashkull dhe dy femra në Prishtinë për prostitucion - Sinjali

Policia/ Arrestohen një mashkull dhe dy femra në Prishtinë për prostitucion

news image

Policia e Kosovës ka arrestuar një mashkull dhe tri femra pasditën e djeshme në Prishtinë.

Personat e arrestuar dyshohen për veprën penale ‘Mundësim ose detyrim në prostitucion’, shkruan Gazeta Sinjali.

Pasi janë intervistuar, të dyshuarit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin