image Arrestohen gjyshja dhe mbesa në Gjakovë, u rrahën mes vete

Siguri

Arrestohen gjyshja dhe mbesa në Gjakovë, u rrahën mes vete

news image

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje, i cili ka ndodhur në Gjakovë.

Por, ky rast ishte më i pazakonshëm, ngase të përfshira në këtë rrahje, janë gjyshja dhe mbesa.

Sipas asaj që bën të ditur Policia, që të dyja janë arrestuar dhe kanë pranuar trajtim mjekësor.

Pasi kanë përfunduar intervistimin, me vendim të prokurorit, ato janë liruar në procedurë të rregullt.

/GazetaSinjali/