image Arrestohen dy femra dhe një mashkull për prostitucion në Prishtinë - Sinjali

Arrestohen dy femra dhe një mashkull për prostitucion në Prishtinë

news image

Për veprën penale “Mundësim në prostitucion”, policia ka arrestuar tre persona në mësin e tyre dy femra, dje në Prishtinë.

Pas intervistimit, policia njofton se të dyshuarit janë liruar.

“Lidhur me rastin njësia përkatëse policore pas hetimeve ka arrit të arrestoj një mashkull dhe dy femra. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë./Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: