image Aksident zinxhiror në rrugën Sllatinë-Prishtinë, krijohen kolona të gjata - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107629

Të shëruar

105200

Të vdekur

2250

Aksident zinxhiror në rrugën Sllatinë-Prishtinë, krijohen kolona të gjata

news image

Një aksident zinxhiror ka ndodhur në rrugën Sllatinë-Prishtinë para pak çastesh, shkruan Gazeta Sinjali.

Në redaksinë e Gazetës Sinjali kanë arritur fotografi ku shihen se janë krijuar kolona të gjata pas aksidentit.

Nga ky aksident zinxhiror, ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Sinjali ka provuar të marrë përgjigje nga Policia e Kosovës dhe sapo të sigurojë informacione do t’ju njoftojë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin