image Aksident trafiku në Prishtinë, policia dhe emergjenca në vendin e ngjarjes - Sinjali

Aksident trafiku në Prishtinë, policia dhe emergjenca në vendin e ngjarjes

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 22:13 në “Lagjen e Spitalit” në Prishtinë, raporton Gazeta Sinjali.

Një sinjalizues ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihen policia dhe një autoambulancë.

Gazeta Sinjali ka provuar që të kontaktojë me Policinë e Kosovës për të kuptuar nëse ka persona të lënduar në këtë aksident, por të njëjtit kanë qenë të paqasshëm./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin