image Aksident trafiku mes një kamioni dhe një veture në Prishtinë - Sinjali

Aksident trafiku mes një kamioni dhe një veture në Prishtinë

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 15:50 në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë, raporton Gazeta Sinjali.

Një sinjalizues ka dërguar fotografi në adresë të Gazetës Sinjali nga vendi i ngjarjes.

Në këto fotografi shihet se në aksident ka qenë i përfshirë një kamion dhe një veturë.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar edhe me Policinë e Kosovës për të marrë detaje për këtë rast, por nga zyra e mediave kanë thënë se ende nuk kanë informacione./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin