image Aksident në Prishtinë, ndeshen mes vete një autobus dhe një veturë
[wp-story id="814678"]

Siguri

Aksident në Prishtinë, ndeshen mes vete një autobus dhe një veturë

news image

Sonte ka ndodhur një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në stacionin e autobusëve, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjalizues të Gazetës Sinjali kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet se në këtë aksident janë përfshirë një autobus dhe një veturë.

Sipas pamjeve të siguruara nga terreni, shihet se atje kanë dalë edhe Policia e Kosovës. Ndërsa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Për detaje shtesë Sinjali do ju mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/