image Aksident në magjistralen Gjilan - Prishtinë, Policia deklarohet për Sinjalin
[wp-story id="814678"]

Siguri

Aksident në magjistralen Gjilan – Prishtinë, Policia deklarohet për Sinjalin

news image

Një aksident i trafiku ka ndodhur para pak minutave në magjistralen Gjilan – Prishtinë, gjegjësht në fshatin Bresalc, raporton gazeta Sinjali.

Lajminpër aksidentin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë Rajonale të Gjilanit, toger Ismet Hashani për gazetën Sinjali.

“Një aksident ka ndodhur në fshatin Bresalc para pak minutash dhe atje janë dalë menjëherë njësitet policore. Për informata tjera do të njoftoheni në vazhdim”, tha Hashani.

Derisa në vendin e ngjarjes po Policisë janë dalë edhe autoambulanca.

/GazetaSinjali/