image Aksident mes veturës dhe motoçiklete në Prishtinë, pamje nga vendi i ngjarjes

Siguri

Aksident mes veturës dhe motoçiklete në Prishtinë, pamje nga vendi i ngjarjes

news image

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në Prishtinë, më konkretisht në rrugën “Muharrem Fejza”, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjalizues të Gazetës Sinjali kanë bërë të ditur për redaksinë se bëhet fjalë për një aksident mes një veture dhe një motoçiklisti.

Të njëjtit kanë dërguar pamje, ku shihen se motori i dëmtuar pas përplasjes me veturën.

Sinjali do të iu mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/