image Zhduket një person në Shtime
[wp-story id="814678"]

Siguri

Zhduket një person në Shtime

news image

Një burrë është raportuar i zhdukur dje në komunën e Shtimes, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia ka njoftuar se ai është larguar nga një objekt në Shtime dhe që nga ajo kohë nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij.

Sipas policisë rasti është raportuar nga një grua, kurse në polici po hetohet si “person i zhdukur”.

/Gazeta Sinjali/