image Watford - Manchester City, këto janë përbërjet - Sinjali

Watford – Manchester City, këto janë përbërjet

news image

Manchester City viziton Watfordin në javën e 15-të në elitën angleze, shkruan Sinjali Sport.

Citizens kërkojnë fitoren në udhëtim, në stadiumin ‘Vicarage Road’, me fillim nga ora 18:30.

Skuadra e Guardiolës në rast fitores do ta marr kreun e Premierligës, pasi Chelsea humbi sot.

Watfordi në anën tjetër ka 13 pikë në pozitën e shtatë.

Përbërjet janë zbuluar për këtë takim dhe ato janë:

Watford: Bachmann; Femenia, Cathcart, Ekong, Rose; Louza, Cleverley; Dennis, Sissoko, Joao Pedro; King

Manchester City: Ederson; Walker, Dias, Laporte, Cancelo; Rodrigo, Gundogan, Bernardo; Sterling, Foden, Grealish.  /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: